درب ضد حریق

درب های ضد حریق یا دودبند درب هایی هستند که در ورودی راه پله ها، در طبقات مختلف استفاده می‌شوند. این درب ها جهت جلوگیری از سرایت دود و حریق در طبقات بکارگرفته می‌شوند.

طبق استاندارد اعلام شده از طرف سازمان آتش نشانی، این درب ها به صورت تمام چوب و با نام درب چوبی ضد حریق با ضخامت حداقل 5 سانتیمتر مورد تایید می‌باشند.

جهت دریافت مشاوره پیش از خرید، فرم زیر را پر کنید

انواع درب ضد حریق

انواع درب ضد حریق

در ضد حریق دولنگه متناسب با کارکردی که دارد در ابعاد مشخصی ساخته می شود. تغییر و اختلافی بین ارتفاع درب ضد حریق فلزی تک لنگه و دو لنگه وجود ندارد و تنها اختلاف، عرض متفاوت این درب ها می باشد. از عرض های ۱۶۰ تا ۱۷۰ سانتی متر می توان به عرض های رایج درب های دو لنگه مورد تایید سازمان آتش نشانی نام برد.

قیمت درب ضد حریق

قیمت درب‌ ضد حریق به عوامل متعددی از جمله ابعاد، جنس استفاده شده، استانداردها و مشخصات فنی آنها بستگی دارد. درب‌های ضد حریق با توجه به کیفیت و ویژگی‌های خاص خود می‌توانند در رده‌های مختلف قیمتی قرار گیرند. همچنین درهای ضد حریق در انواع مختلف و با متریال مختلف تولید می‌شوند، جهت اطلاع از مراحل فروش درب ضد حریق راه پله و یا دریافت لیست قیمت با شماره 02126763245 تماس بگیرید. 

قیمت درب ضد حریق
جهت استعلام قیمت درب ضد حریق و کسب اطلاع از قیمت انواع مدل‌ها با کارشناسان بیناوود تماس حاصل فرمایید. 02126763245

خرید درب ضد حریق

درب ضد حریق راه پله دولنگه باید از نظر فنی مورد بررسی قرار گیرد که کارکرد اصلی آن به چه صورت است و نیاز اصلی مجموعه ساختمانی که می تواند محیط اداری باشد یا محیط مسکونی یا محیط های بیمارستانی و مجتمع های خرید باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. تمام درب های ضد حریق دولنگه دارای پاشنه فلزی می باشند که بعد از بسته شدن هیچ گونه خروج آتش حتی از زیر درب نیز اتفاق نیوفتد.


درب ضد حریق ارزان

درب‌ ضد حریق ارزان نیز در بازارها موجود هستند، اما لازم است تا در انتخاب این نوع درها کیفیت و تطابق با استانداردهای ایمنی را به دقت مورد ارزیابی قرار داد. انتخاب درب‌های ضد حریق با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از اهمیت بالایی برخوردار است تا در شرایط اضطراری، عملکرد صحیح خود را اثبات کنند.

خرید درب ضد حریق

فروش درب ضد حریق

فروش درب‌ ضد حریق از طریق مجموعه بیناوود انجام می‌شود. در هنگام انتخاب تأمین‌کننده یا فروشنده، مهم است که به تضمین کیفیت، تامین استانداردها و گواهینامه‌های معتبر مرتبط با آن توجه کنید. همچنین، نیاز به مشورت با کارشناسان متخصص در زمینه انتخاب و نصب درب‌های ضد حریق ممکن است لازم شود تا بهترین گزینه را با توجه به نیازها و شرایط خاص خود انتخاب کنید.

 

سوالات متداول

1 لنگه تا 6000 لنگه

طراحی به درخواست مشتری انجام می‌شود.

حداکثر 24 ساعت زمان نیاز است.

حداکثر 72 ساعت پس از تأیید سفارش

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/binawood/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420