پنجره چوبی

بیناوود در زمینه تولید و اجرای انواع پنجره های چوبی فعالیت می‌کند.

پنجره های چوبی بینا، با استاندارد IV78 تولید می‌شوند.

پروفیل های چوبی پنجره ها، با روش گلولام تولید می شوند. استفاده از این روش سبب ثبات ابعاد، دوام و ماندگاری طولانی مدت می شود.

تفاوت عمده پنجره های چوبی استاندارد IV78 و پنجره های چوبی سنتی در ثبات ابعاد، تابیدگی پروفیل ها، عایق صوتی و حرارتی بسیار متفاوت آن ها می باشد. در، پنجره های چوبی تولید شده با این روش، امکان اجرای انواع قوس وجود دارد.

انواع پنجره چوبی

انواع پنجره چوبی

 • زبان گنجشک
 • بلوط
 • راش
 • روسی
  بیناوود، در زمینه تأمین، فروش پنجره چوبی و نصب پنجره چوبی فعالیت می‌کند.

جهت دریافت مشاوره پیش از خرید، فرم زیر را پر کنید

پنجره چوبی

همانطور که گفته شد متریال به کار رفته در تولید پنجره های چوبی متفاوت است، همچنین مدل های ساخته شده آنها نیز متنوع است؛ به طور مثال پنجره چوبی مدرن و یا پنجره چوبی سنتی به جزء تفاوت های ظاهری از نظر قیمت نیز تفاوت دارند، بنابراین جهت خرید اینترنتی پنجره چوبی و یا اطلاع از قیمت آنها با شماره 09122230889 تماس بگیرید.

قیمت پنجره چوبی

پنجره چوبی مدرن

پنجره های چوبی یکی از عوامل موثر در بهبود ظاهر محل مورد نظرتان هستند که امروزه در انواع مختلفی ارائه می‌شوند؛ پنجره چوبی دوجداره، پنجره چوبی سنتی، پنجره چوبی مدرن و… نمونه هایی از انواع پنجره چوبی هستند.

جهت خرید و یا دریافت لیست قیمت پنجره چوبی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید پنجره چوبی

مزایای پنجره چوبی دوجداره

 • عایق سرما و گرما: چوب به دلیل ساختار سلولی خود، عایق حرارتی و صوتی خوبی دارد. این ویژگی‌ها می‌توانند کمک کنند تا دمای داخل و خارج از ساختمان تنظیم شود و نویزهای محیطی کاهش یابد.
 • ظاهر زیبا: چوب به عنوان یک ماده طبیعی و زیبا، ظاهر چشم نواز و گرمی به پنجره‌های چوبی می‌دهد. این مواد از لحاظ ظاهری به سبک‌ها و طرح‌های مختلفی قابل اجرا هستند.
 • قابلیت بازسازی و بازیافت: چوب یک ماده قابل بازیافت است و می‌تواند در فرآیندهای بازسازی و بازیافت مورد استفاده قرار گیرد. این ویژگی محیطی از نظر پایداری زیست‌محیطی بسیار مثبت است.

 • سازگاری با محیط زیست: چوب یک منبع طبیعی است و در مقایسه با موادی مانند پلاستیک و آلومینیوم، فرآیند تولید آن کمترین اثرات منفی بر محیط زیست را دارد.

 • انعطاف‌پذیری در طراحی: چوب به راحتی قابل برش، تشکیل و آرایش است، این امکان را فراهم می‌کند تا پنجره‌های چوبی با طراحی‌ها و ابعاد مختلف تولید شوند و با معماری و طرح داخلی سازگاری داشته باشند.

 • عمر بالا:عمر پنجره چوبی به عواملی مثل: کیفیت و نوع چوب، مراقبت و نگهداری، شرایط آب و هوایی، نحوه نصب و ساختار پنجره بستگی دارد.
جهت سفارش پنجره چوبی و کسب اطلاع از قیمت انواع مدل‌ها با کارشناسان بیناوود تماس حاصل فرمایید. 09122230889

پنجره چوبی دوجداره

استفاده از پنجره های دوجداره و سه جداره در ساختمان ها با توجه به مزایای گفته شده، یک اتفاق بزرگ بود که باعث راحتی بیشتر مصرف کنندگان شد، اگر شما نیز قصد خرید پنجره دوجداره چوبی و یا اطلاع از لیست قیمت آن را دارید، با ما تماس بگیرید.


سوالات متداول

در تمامی متراژها امکان پذیر است.

طراحی به درخواست مشتری انجام می‌شود.

حداکثر 24 ساعت زمان نیاز است.

با در نظر گرفتن متراژ، حداقل 50 روز

فهرست